Bedrettin Şimşek ile Sesli Kitap Dinleyin.

Bedrettin Şimşek’in kitaplarından alıntılar, sesli kitap olarak bu sayfada hayat buluyor…  Hem de kitabın atmosferini dinleyene yansıtmak, onu edebiyatın büyülü dünyasına çekmek için tek sesli değil çok sesli olarak ..

BEDRETTİN ŞİMŞEK’TEN İKİ YENİ KİTAP VE SESLİ KİTAP

BEDRETTİN ŞİMŞEK’İN ESERLERİNDEN SESLİ ALINTILARI TELEFONUNUZDAN DİNLEYİN

Bedrettin Şimşek‘in yayınlanmış ve yayınlanacak olan kitaplarından, makalelerinden, tiyatro oyunlarından sesli alıntılar  ÇOK SESLİ KİTAP adlı podcast ile Spotify, Soundcloud, Apple Podcast ve Google Podcast uygulamalarında.

Bu uygulamalardan birini Google Play Store veya Apple Store’dan telefonunuza indirin, Bedrettin Şimşek veya ÇOK SESLİ KİTAP araması yapın.

Daha iyi bir ses deneyimi için kulaklıkla dinlemeniz önerilir.

yeni çıkan kitaplar

BEDRETTİN ŞİMŞEK Aydınlanma edebiyatı

Türkiye’de modern aydınlanma edebiyatının kurucusu Bedrettin Şimşek’ten olağanüstü yaratıcılığını kanıtlayan yazınsal bir mucize…

Felsefeyi sanata dönüştüren bir edebiyat harikası… Sesli kitap ile geleceği şimdiden yaşayın

Hepsi yazara ait pek çok tehlikeli düşünceyi bir araya getiren zeka yüklü bir başyapıt… İnsan aklının en soylu eserlerinden biri…

Gerçek edebiyatı arayan, özleyen bütün aydınlık insanlara…SATIN AL

Bedbahtlar

Bedrettin Şimşek’Tehlikeli Düşünceler’den sesli bir alıntıBedbahtlar’Tehlikeli Düşünceler’den sesli bir alıntıBedrettin Şimşek00:0000:42DİNLEYİN

Bedrettin Şimşek’in yayınlanmış ve yayınlanacak olan kitaplarından, makalelerinden, tiyatro oyunlarından sesli alıntılar  ÇOK SESLİ KİTAP adlı podcast ile Spotify, Soundcloud, Apple Podcast ve Google Podcast uygulamalarında. 

Bu uygulamalardan birini Google Play Store veya Apple Store’dan telefonunuza indirin, Bedrettin Şimşek veya ÇOK SESLİ KİTAP araması yapın.

Daha iyi bir ses deneyimi için kulaklıkla dinlemeniz önerilir. 

Bir After Effects artisti olarak Bedrettin Şimşek’in olağanüstü hayal dünyasını keşfet.

Görsel imgelerle dolu bir başka dünyanın kapısını aç.TIKLABu sayfayı paylaş!